My, czyli autorzy

my
Październik 18th, 2014
|

Słońce zdaje się poruszać innym łukiem, godzina znacznie się cofnęła, na nocnym niebie widnieją nieznane nam gwiazdozbiory, a rogal księżyca zrezygnował z pionowej pozycji. Przenieśliśmy się w czasie – wylądowaliśmy w Ameryce Południowej. Naszym celem jest podróż, poszukiwanie, odkrywanie, a towarzyszyć nam będzie inne słońce i inny księżyc – Sol y Luna.

Martyna Komorowska – studentka ostatniego roku Architektury na PWr, studiowała również na Berner Fachhochschule i Universidad de Zaragoza. Miłośniczka kultury iberyjskiej, płynnie mówi po hiszpańsku.

Uwielbia rysować, tańczyć i cieszyć się chwilą, chętnie gra na gitarze i pianinie. W jej życiu nie może zabraknąć książek i głębokich oddechów w górskich przestrzeniach.

Piotr Spigiel – fotograf i twórca video, absolwent Fotografii i Multimediów na ASP we Wrocławiu oraz Dziennikarstwa i Kulturoznawstwa na UWr.

Jego największą pasją jest kino, nie mógłby również żyć bez podróży, muzyki, jogi, roweru i śniegu. Wciąż szuka harmonii pomiędzy buddyjską akceptacją rzeczywistości, a próbami zmieniania świata na lepsze.

www.piotrspigiel.com     www.facebook.com/piotrspigiel

 

You may like:

chile_005

2 Comments:

  1. jak romantycznie…pozdrawiamy i całuuujemy

  2. Powodzenia ludzie!

Leave a comment: